Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 0.82AR fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005420
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005420 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .82 |
| Carb Legal | Unspecified |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 0.82AR fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005420
Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 0.82AR fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005420
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005420 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .82 |
| Carb Legal | Unspecified |
Original: $398.00
-70%$398.00
$119.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005420 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .82 |
| Carb Legal | Unspecified |























