Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 1.03A/R fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005417
| Vendor Name Code Part Number | 005417 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 1.03A/R fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005417
Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 64 SSVBHSG 1.03A/R fits X2B XRXX64 CHRA Part# 005417
| Vendor Name Code Part Number | 005417 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |
Original: $299.00
-70%$299.00
$89.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005417 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 64mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |























