Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 65 SSVBHSG 1.03AR fits X2B XRXX65 CHRA Part# 005411
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005411 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Discontinued |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 65mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 65 SSVBHSG 1.03AR fits X2B XRXX65 CHRA Part# 005411
Xona Rotor Turbine housing TIALXRB 65 SSVBHSG 1.03AR fits X2B XRXX65 CHRA Part# 005411
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005411 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Discontinued |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 65mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |
Original: $395.00
-70%$395.00
$118.50Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
| Vendor Name Code Part Number | 005411 |
| Shipping Weight (Dimensional) | 12.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Discontinued |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 65mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | 1.03 |
| Carb Legal | Unspecified |
























