Xona Rotor Turbine Housing XR-48 SS V-Band IWG 0.62A/R Part# 005644
| Note | For Internal Wastegate |
| Shipping Weight (Dimensional) | 7.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 48mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .62 |
| Carb Legal | Unspecified |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Xona Rotor Turbine Housing XR-48 SS V-Band IWG 0.62A/R Part# 005644
Xona Rotor Turbine Housing XR-48 SS V-Band IWG 0.62A/R Part# 005644
| Note | For Internal Wastegate |
| Shipping Weight (Dimensional) | 7.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 48mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .62 |
| Carb Legal | Unspecified |
Original: $399.00
-70%$399.00
$119.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Note | For Internal Wastegate |
| Shipping Weight (Dimensional) | 7.000000 |
| Clearance Sale | No |
| Availability | Call |
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing Material | Stainless Steel |
| Exhaust Wheel Exducer | 48mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band Stainless |
| Exhaust Housing AR | .62 |
| Carb Legal | Unspecified |























