✨ New Arrivals Just Dropped!Explore
Xona Rotor Turbine Housing XR-68 T3 V-Band 1.06A/R Part# 006587
Description
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | T3 |
| Exhaust Housing Material | Cast Iron |
| Exhaust Wheel Exducer | 68mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band |
| Exhaust Housing AR | 1.06 |
| Carb Legal | Unspecified |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Xona Rotor Turbine Housing XR-68 T3 V-Band 1.06A/R Part# 006587
Xona Rotor Turbine Housing XR-68 T3 V-Band 1.06A/R Part# 006587
Description
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | T3 |
| Exhaust Housing Material | Cast Iron |
| Exhaust Wheel Exducer | 68mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band |
| Exhaust Housing AR | 1.06 |
| Carb Legal | Unspecified |
$119.40
Original: $398.00
-70%Xona Rotor Turbine Housing XR-68 T3 V-Band 1.06A/R Part# 006587—
$398.00
$119.40Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
Description
| Part Type | Turbocharger Exhaust Housings |
| Make | Universal |
| Model | Universal |
| Engine | Universal |
| Brand | Xona Rotor |
| Exhaust Housing Inlet | T3 |
| Exhaust Housing Material | Cast Iron |
| Exhaust Wheel Exducer | 68mm |
| Exhaust Housing Outlet | V-Band |
| Exhaust Housing AR | 1.06 |
| Carb Legal | Unspecified |
























